Profesionalūs geodeziniai matavimai – užtikriname aukščiausius rezultatus!

Tikslūs žemės sklypų geodeziniai matavimai

Turite žemės sklypą ir norite sužinoti jo plotą ar tikslias ribas? Norite pakeisti tikslinę žemės paskirtį? Parduoti ar padalinti žemės valdą? O gal norite sujungti kelis turimus sklypus? Tuomet Jums bus reikalingi profesionalūs geodeziniai matavimai ir kvalifikuotų specialistų pagalba!

Jei norite, kad matavimo darbai užtikrintų tikslius rezultatus, o geodezija nekeltų sunkumų ateityje, bendradarbiaukite tik su licencijuotais ir ilgametę patirtį turinčiais specialistais.

Jei vertinate kokybę, darbų spartumą ir ieškote optimalių kainų – kreipkitės į mus! Esame pasiruošę realizuoti net ir išrankiausio kliento lūkesčius, visuomet siekiame maksimalių rezultatų ir didžiausią dėmesį skiriame kokybei. Turime Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos išduotas licencijas, o atskiri mūsų specialistai – aukštojo mokslo diplomus, patvirtinančius jų kompetencijas.

Savo veikloje vadovaujamės trimis esminiais darbo principais – tikslumu, operatyvumu ir patikimumu, kurie vienija mūsų komandą ir padeda siekti aukščiausių rezultatų.

Kodėl turėtumėte pasirinkti mus?

  • Esame sukaupę didesnę nei 10 metų patirtį ir galime Jums pasiūlyti ne tik aukščiausios kokybės paslaugas, bet ir geriausią kainų politiką.
  • Nuolatos investuojame į inovacijas ir žmogiškuosius išteklius, siekdami pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas ir užtikrinti darbų operatyvumą. Geodeziniams matavimo darbams naudojame naujausius GPS imtuvus ir modernius lazerinius tacheometrus.
  • Bendradarbiaujame su kvalifikuotais architektais.
  • Ilgametė mūsų patirtis lėmė tai, kad šiandien esame užsitarnavę klientų pasitikėjimą ir rinkoje užimame aukštas pozicijas.
  • Esame kvalifikuota ir vieninga komanda, galinti drąsiai patvirtinti, jog geodeziniai matavimai – mūsų sritis!

Ką vadiname geodeziniais matavimais?

Geodeziniai matavimai – procesas, kurio metu nustatomi tikslūs žemės sklypo duomenys, koordinuojant konkretaus sklypo ribų posūkio taškus, žemės naudmenų kontūrus, esamus statinius ir inžinerinius tinklus (jei tokių yra).

Geodezinių matavimų procesas ir eiga

Atliekant geodezinius matavimus, visų pirma nustatomos žemės sklypo ribos, kurios paženklinamos specialiais riboženkliais. Kitas etapas – žemės sklypo ribų posūkio taškų ir riboženklių koordinačių nustatymas. Kvalifikuoti specialistai koordinuoja žemės naudmenų kontūrus ir konkrečiame sklype esančius statinius, įrenginius, inžinerinius tinklus.

Atlikus matavimo darbus, parengiamas tikslus žemės sklypo planas, žemės naudmenų eksplikacija ir nustatoma konkretaus sklypo vidutinė rinkos vertė. Šiame plane pažymimi ir objektai bei teritorijos, kurioms numatytos specialios žemės ir miško naudojimo sąlygos, kiti žemės naudojimo apribojimai ir servitutai. Paskutinysis žingsnis – žemės sklypo kadastro duomenų parengimas ir nekilnojamojo turto objekto kadastrinių matavimų bylos sudarymas.

Profesionalūs geodeziniai matavimai – tai sudėtingas procesas, reikalaujantis atitinkamos specialistų kvalifikacijos, žinių ir modernios įrangos. Mūsų ilgametę patirtį turinti specialistų komanda, dirbanti su patikima ir pažangia technika, užtikrins aukščiausius rezultatus – operatyviai, patikimai ir sklandžiai atliks geodezinius matavimus Jūsų žemės valdoje!

Darbas geodezininkams

UAB „GEOFORTA“ plečia savo veiklą ir prie jaunatviško, veržlaus ir ambicingo kolektyvo kviečia prisijungti kvalifikuotus geodezininkus. Daugiau informacijos rasite šiame puslapyje.

Esame sukaupę didesnę nei 10 metų patirtį ir galime Jums pasiūlyti ne tik aukščiausios kokybės paslaugas, bet ir geriausią kainų politiką.

geoforta
geoforta