Matavimo užduotys, žemės sklypų ribų nužymėjimas ir riboženklių atstatymas – darbas, reikalaujantis profesinių žinių, kompetencijos ir ilgametės patirties. Tik profesionali ir ilgametę darbo patirtį turinti bendrovė užtikrins vykdomų darbų kokybę ir garantuos aukščiausius rezultatus.

Kodėl turėtumėte pasirinkti mus?

  • Esame sukaupę didesnę nei 10 metų patirtį ir galime Jums pasiūlyti ne tik aukščiausios kokybės paslaugas, bet ir geriausią kainų politiką.
  • Turime specialistų kvalifikaciją patvirtinančius matininkų pažymėjimus, o atskiri komandos nariai savo žinias ir kompetencijas gali pagrįsti aukštojo mokslo diplomais.
  • Nuolatos investuojame į inovacijas, siekdami pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas ir užtikrinti darbų operatyvumą.
  • Siekiame didžiausio klientų informuotumo, todėl negailime nei savo laiko, nei pastangų išsamioms konsultacijoms ir klientų supažindinimui su darbo procesu.
  • Ilgametė mūsų patirtis lėmė tai, kad šiandien esame užsitarnavę klientų pasitikėjimą ir rinkoje užimame aukštas pozicijas.

Savo veikloje vadovaujamės trimis esminiais darbo principais – tikslumu, operatyvumu ir patikimumu, kurie vienija mūsų komandą ir padeda siekti aukščiausių rezultatų. Galime užtikrinti, kad su „Geoforta“ ribų paženklinimas ir riboženklių atstatymas bus įgyvendintas greitai ir efektyviai!

Kas yra žemės sklypų ribų nužymėjimas ir riboženklių atstatymas vietovėje?

Ribų paženklinimas – tai žemės sklypo ribų paženklinimas riboženkliais. Jei ženklinamame sklype buvo pastatyti laikini riboženkliai, jie yra pakeičiami nuolatiniais. Jei riboženklių nebėra, t. y. jie buvo sunaikinti, riboženkliai yra atstatomi ženklinimo metu.

Ribų ženklinimo ir riboženklių atstatymo darbai vykdomi, remiantis visais turimais planais, žemėtvarkos projektais ar kitais su teritorijų planavimu susijusiais dokumentais.

Riboženklių pasirinkimas

Riboženklių pasirinkimas reglamentuojamas Žemės sklypo ribų ženklinimo taisyklėmis. Remiantis minėtojo dokumento nuostatomis, riboženklių tipus pasirenka pats žemės sklypo savininkas, įvertinęs žemės paviršiaus ypatumus ir (arba) laikydamasis su žemės sklypu dirbančio matininko rekomendacijų, taip pat atsižvelgdamas į Nacionalinės žemės tarnybos prie ŽŪM direktoriaus patvirtintus Riboženklių standartus.

Jei turite abejonių ar nežinote, kokį riboženklių tipą pasirinkti konkrečioje situacijoje, „Geoforta“ komanda atsakys į visus Jūsų klausimus ir suteiks profesionalią pagalbą, užtikrindama, kad žemės sklypo ribų paženklinimas ir riboženklių atstatymas nebekeltų rūpesčių, būtų įvykdytas greitai, operatyviai ir sklandžiai.

geoforta
geoforta
geoforta