Pastatų išpildomosios nuotraukos (pastatų kontrolinės nuotraukos)

Norint pripažinti pastatą kaip tinkamą naudoti pagal jo paskirtį, reikalingos pastatų išpildomosios nuotraukos. Konkrečiu atveju statybos darbai gali būti užbaigti visiškai arba įgyvendinti tik dalinai. Pastatų išpildomosios nuotraukos realizacijai reikalingos profesinės žinios, ilgametė specialistų kompetencija ir moderni įranga, todėl, siekdami aukščiausių rezultatų, turėtumėte bendradarbiauti su šios srities profesionalais.

Kodėl turėtumėte pasirinkti mus?

  • Esame sukaupę didesnę nei 10 metų patirtį ir galime Jums pasiūlyti ne tik aukščiausios kokybės paslaugas, bet ir geriausią kainų politiką.
  • Turime specialistų kvalifikaciją patvirtinančius matininkų pažymėjimus, o atskiri komandos nariai savo žinias ir kompetencijas gali pagrįsti aukštojo mokslo diplomais.
  • Nuolatos investuojame į inovacijas, siekdami pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas ir užtikrinti darbų operatyvumą.
  • Siekiame didžiausio klientų informuotumo, todėl negailime nei savo laiko, nei pastangų išsamioms konsultacijoms ir klientų supažindinimui su darbo procesu.
  • Ilgametė mūsų patirtis lėmė tai, kad šiandien esame užsitarnavę klientų pasitikėjimą ir rinkoje užimame aukštas pozicijas.

Savo veikloje vadovaujamės trimis esminiais darbo principais – tikslumu, operatyvumu ir patikimumu, kurie vienija mūsų komandą ir padeda siekti aukščiausių rezultatų. Galime užtikrinti, kad su „Geoforta“ pastatų išpildomosios nuotraukos bus parengtos greitai, profesionaliai ir efektyviai!

Ką vadiname pastatų išpildomosiomis nuotraukomis?

Pastatų išpildomosios nuotraukos (kitaip – pastatų kontrolinės nuotraukos arba pastatų geodezinės nuotraukos) – tai tikslūs matavimai, atliekami užbaigus pastato statybos darbus (nepriklausomai nuo tiesioginės statinio paskirties).

Specialistai, rengiantys pastato išpildomąją nuotrauką, tikrina, ar konkretus statinys atitinka numatytą techninį projektą, ar jo aukštis atitinka apibrėžtus reikalavimus, ar yra išlaikyti tikslūs atstumai nuo ribų.

Kada pastatų išpildomosios nuotraukos yra būtinos?

Pastatų išpildomosios nuotraukos turi būti pateiktos, norint patvirtinti dokumentus, kad konkretus statinys gali būti naudojamas pagal savo paskirtį. Išpildomosios nuotraukos parengiamos, vykdant kontrolinius statinio matavimus valstybinėje koordinačių sistemoje.

Tik atlikus ir suderinus pastatų išpildomąsias nuotraukas, galima vykdyti statinių eksploataciją.

Kokių dokumentų reikės?

Norėdami gauti pastatų išpildomąsias nuotraukas, turėsite pateikti konkretaus žemės sklypo planą, sklypo registro pažymėjimą ir numatytą pastato projektą.

Kad būtumėte tikri vykdomų darbų kokybe, bendradarbiaukite su licencijuotais ir rinkoje pripažinimą pelniusiais specialistais – „Geoforta“ komanda!

geoforta