Žemės sklypų naudojimosi tvarkos nustatymo planai ir dokumentų parengimas

Tiksliai parengti žemės sklypų naudojimosi tvarkos nustatymo planai padeda išspręsti teisines procedūras ir pagerina santykius tarp žemės sklypo bendraturčių. Kad minėtieji planai būtų atlikti kokybiškai, būtina rinktis patikimą, kompetentingą ir rinkoje vertinamą paslaugų teikėją.

Kodėl turėtumėte pasirinkti mus?

  • Esame sukaupę didesnę nei 10 metų patirtį ir galime Jums pasiūlyti ne tik aukščiausios kokybės paslaugas, bet ir geriausią kainų politiką.
  • Turime specialistų kvalifikaciją patvirtinančius matininkų pažymėjimus, o atskiri komandos nariai savo žinias ir kompetencijas gali pagrįsti aukštojo mokslo diplomais.
  • Nuolatos investuojame į inovacijas ir žmogiškuosius išteklius, siekdami pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas ir užtikrinti darbų operatyvumą.
  • Siekiame didžiausio klientų informuotumo, todėl negailime nei savo laiko, nei pastangų išsamioms konsultacijoms ir klientų supažindinimui su darbo procesu.
  • Ilgametė mūsų patirtis lėmė tai, kad šiandien esame užsitarnavę klientų pasitikėjimą ir rinkoje užimame aukštas pozicijas.

Savo veikloje vadovaujamės trimis esminiais darbo principais – tikslumu, operatyvumu ir patikimumu, kurie vienija mūsų komandą ir padeda siekti aukščiausių rezultatų. Galime užtikrinti, kad su profesionalia „Geoforta“ komanda žemės ribų naudojimosi tvarkos nustatymo planai bus parengti tiksliai, greitai ir efektyviai!

Žemės sklypų naudojimosi tvarkos nustatymo planai – kas tai?

Tikslūs žemės sklypų naudojimosi tvarkos nustatymo planai – tai kvalifikuoto specialisto parengti dokumentai, kurie nustato ir apibrėžia konkretaus žemės sklypo naudojimosi tvarką tarp bendraturčių. Šie planai yra būtini, kai žemės sklypas priklauso keliems bendraturčiams, nežinantiems, kur prasideda ir baigiasi atskiro turto ribos. Žemės sklypų naudojimosi tvarkos nustatymo planas būtinas ir tuo atveju, jei minėtosios ribos yra žinomos, tačiau bendraturčiai pageidauja jas oficialiai sutvarkyti ir notariškai įforminti.

Žemės sklypo naudojimosi tvarkos nustatymo poreikis ir įgyvendinto proceso nauda

Žemės sklypo naudojimosi tvarkos nustatymas tarp sklypo bendraturčių reikalingas tais atvejais, kai vienas iš bendraturčių nori atskirti ir parduoti jam priklausančią sklypo dalį, norint sklypą atidalinti ar atliekant panašias procedūras. Žemės sklypo naudojimosi tvarkos nustatymas naudingas ir siekiant geresnių tarpusavio santykių, t. y. norint išvengti galimų konfliktų tarp bendraturčių. Nustačius ir įforminus sklypo naudojimosi tvarką, numatomos aiškios bendraturčių sklypų ribos.

Kokių dokumentų reikės?

Jei norite nustatyti žemės sklypo naudojimosi tvarką, turite pateikti žemės sklypo plano kopiją ir žemės sklypo registro pažymėjimą.

Jei esate vienas iš žemės sklypo bendraturčių ir norite, kad būtų nustatyta Jūsų sklypo naudojimosi tvarka, siūlome kreiptis į mus! Garantuojame tikslų žemės sklypo naudojimosi tvarkos nustatymą, užtikrinsiantį ne tik kiekvieno bendraturčio sklypo dalies tikslumą, bet ir gerus santykius tarp sklypo bendraturčių.

geoforta
geoforta