Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektai, dokumentų tvarkymas

Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektai reikalauja kvalifikuotų specialistų pagalbos ir preciziškumo. Jei norite, kad sklypų formavimo ir pertvarkymo darbai būtų atlikti greitai, sklandžiai ir profesionaliai, o dokumentų parengimas nekeltų teisinių rūpesčių ateityje, turite bendradarbiauti su ilgametę patirtį turinčiais specialistais. Profesionali „Geoforta“ komanda užtikrins vykdomų darbų kokybę ir garantuos aukščiausius produktyvumo rezultatus.

Kodėl turėtumėte pasirinkti mus?

 • Esame sukaupę didesnę nei 10 metų patirtį ir galime Jums pasiūlyti ne tik aukščiausios kokybės paslaugas, bet ir geriausią kainų politiką.
 • Turime specialistų kvalifikaciją patvirtinančius matininkų pažymėjimus, o atskiri komandos nariai savo žinias ir kompetencijas gali pagrįsti aukštojo mokslo diplomais.
 • Nuolatos investuojame į inovacijas ir žmogiškuosius išteklius, siekdami pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas ir užtikrinti darbų operatyvumą.
 • Siekiame didžiausio klientų informuotumo, todėl negailime nei savo laiko, nei pastangų išsamioms konsultacijoms ir klientų supažindinimui su darbo procesu.
 • Bendradarbiaujame su kvalifikuotais architektais.
 • Ilgametė mūsų patirtis lėmė tai, kad šiandien esame užsitarnavę klientų pasitikėjimą ir rinkoje užimame aukštas pozicijas.

Savo veikloje vadovaujamės trimis esminiais darbo principais – tikslumu, operatyvumu ir patikimumu, kurie vienija mūsų komandą ir padeda siekti aukščiausių rezultatų. Galime užtikrinti, kad su „Geoforta“ žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektai bus įgyvendinti greitai ir efektyviai!

Ką vadiname žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektais?

Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektai – tai šiuo metu galiojančių žemės sklypų ribų keitimo ir pertvarkymo darbai. Kalbant apie pertvarkymą, atliekamos žemės sklypų atidalijimo, padalijimo, perdalijimo ar sujungimo procedūros. Žemės sklypo formavimas siejamas su naujo sklypo suformavimo užduotimis.

Kada žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektai yra reikalingi?

Minėtieji projektai yra reikalingi, jei:

 • atsiranda poreikis atidalinti vieną ar daugiau žemės sklypo dalių iš sklypo, valdomo bendrosios nuosavybės teise;
 • atsiranda poreikis žemės sklypą padalinti į kelis sklypus;
 • atsiranda poreikis sujungti kelis žemės sklypus į vieną sklypą, tuo pačiu keičiant ir šalia esančių žemės sklypų ribas.

Kas yra žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų iniciatorius?

Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo iniciatorius yra sklypą valdantis asmuo:

 • Jei pertvarkomas ar formuojamas privačios žemės sklypas, šio proceso iniciatoriumi bus sklypo savininkas.
 • Jei pertvarkomas ar formuojamas valstybinės žemės sklypas, šio proceso iniciatoriumi bus Nacionalinės žemės tarnybos vadovas arba teisiškai jo įgaliotas teritorinio padalinio vadovas.
 • Jei pertvarkomas ar formuojamas žemės sklypas, nuosavybes teise priklausantis savivaldybei, šio proceso iniciatoriumi bus savivaldybės tarybos įgaliotas savivaldybės administracijos direktorius.

Kokių dokumentų reikės?

Jei Jums reikalingas žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektas, turėsite pateikti leidimą formavimo–pertvarkymo projektui rengti, kurį išduos Nacionalinės žemės tarnybos teritorinis skyrius, žemės sklypo geodezinius matavimus ir rajono savivaldybės architektūros skyriaus išduotas projektavimo sąlygas.

Jei vertinate kokybę ir ieškote patikimo partnerio, galinčio parengti žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektus – susisiekite su mumis. Garantuojame sklandų projekto parengimą, greitus terminus ir optimalias kainas!

geoforta
geoforta