Inžinerinių tinklų išpildomosios nuotraukos (požeminių komunikacijų kontrolės nuotraukos)

Tiesiant naujus arba rekonstruojant jau esamus inžinerinius tinklus, reikalingos inžinerinių tinklų išpildomosios nuotraukos – be jų negali būti vykdoma inžinerinių tinklų eksploatacija.

Kodėl Jums naudinga pasirinkti mus?

  • Esame sukaupę didesnę nei 10 metų patirtį ir galime Jums pasiūlyti ne tik aukščiausios kokybės paslaugas, bet ir geriausią kainų politiką.
  • Turime specialistų kvalifikaciją patvirtinančius matininkų pažymėjimus, o atskiri komandos nariai savo žinias ir kompetencijas gali pagrįsti aukštojo mokslo diplomais.
  • Nuolatos investuojame į inovacijas, siekdami pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas ir užtikrinti darbų operatyvumą.
  • Siekiame didžiausio klientų informuotumo, todėl negailime nei savo laiko, nei pastangų išsamioms konsultacijoms ir klientų supažindinimui su darbo procesu.
  • Ilgametė mūsų patirtis lėmė tai, kad šiandien esame užsitarnavę klientų pasitikėjimą ir rinkoje užimame aukštas pozicijas.

Savo veikloje vadovaujamės trimis esminiais darbo principais – tikslumu, operatyvumu ir patikimumu, kurie vienija mūsų komandą ir padeda siekti aukščiausių rezultatų. Galime užtikrinti, kad su „Geoforta“ inžinerinių tinklų išpildomosios nuotraukos bus parengtos greitai, profesionaliai ir efektyviai!

Ką vadiname inžinerinių tinklų išpildomosiomis nuotraukomis?

Inžinerinių tinklų išpildomosios nuotraukos (kitaip – požeminių komunikacijų kontrolės nuotraukos) – tai tikslūs geodeziniai matavimai, kurių metu valstybinėje koordinačių sistemoje matuojami nutiesti požeminiai tinklai ir atskiros komunikacijos, apibrėžiami jų erdviniai aukščiai (altitudės) ir nurodomi tikslūs atstumai nuo nuolatinių situacijos elementų.

Kada inžinerinių tinklų išpildomosios nuotraukos yra būtinos?

Inžinerinių tinklų išpildomosios nuotraukos reikalingos, norint sumontuoti, naujai nutiesti ar rekonstruoti požeminius inžinerinius tinklus bei komunikacijas. Apibrėžti požeminių tinklų ir komunikacijų matavimo duomenys turi būti suvesti į savivaldybių skaitmenines ar analogines duomenų bazes.

Tik atlikus ir suderinus inžinerinių tinklų ir komunikacijų išpildomąsias nuotraukas, gali būti vykdoma naujai sumontuotų požeminių inžinerinių tinklų eksploatacija.

Tinklai, kurių eksploatacijai reikalingos inžinerinės išpildomosios nuotraukos:

  • elektros linijos;
  • dujotiekis;
  • vandentiekis;
  • fekalinės ir lietaus kanalizacijos;
  • požeminės ryšių.

Dokumentai, reikalingi inžinerinių tinklų išpildomosioms nuotraukoms atlikti

Inžinerinių tinklų išpildomųjų nuotraukų atlikimui būtina pateikti žemės sklypo planą, skaitmeninę topografinę nuotrauką, žemės sklypo registro pažymėjimą, jei sklype yra statinių – jų registro pažymėjimus ir tikslų požeminių tinklų bei komunikacijų projektą.

Jei Jums reikalinga išpildomoji nuotrauka, vertinate kokybę ir operatyvų darbą – kreipkitės į mus! Atsakysime į visus Jūsų klausimus ir padėsime priimti racionaliausią sprendimą konkrečioje situacijoje!

geoforta
geoforta