Tikslūs žemės sklypų kadastriniai matavimai

Žemės sklypų kadastriniai matavimai – procesas, reikalaujantis profesinių žinių ir ilgametės specialistų kompetencijos. Kad būtumėte tikri vykdomų darbų kokybe, bendradarbiaukite su patikima ir profesionalia bendrove.

Kodėl turėtumėte pasirinkti mus?

  • Esame sukaupę didesnę nei 10 metų patirtį ir galime Jums pasiūlyti ne tik aukščiausios kokybės paslaugas, bet ir geriausią kainų politiką.
  • Turime specialistų kvalifikaciją patvirtinančius matininkų pažymėjimus, o atskiri komandos nariai savo žinias ir kompetencijas gali pagrįsti aukštojo mokslo diplomais.
  • Nuolatos investuojame į inovacijas, siekdami pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas ir užtikrinti maksimalų tikslumą – kadastriniams matavimams atlikti naudojame naujausius GPS imtuvus ir modernius lazerinius tacheometrus.
  • Bendradarbiaujame su kvalifikuotais architektais.
  • Ilgametė mūsų patirtis lėmė tai, kad šiandien esame užsitarnavę klientų pasitikėjimą ir rinkoje užimame aukštas pozicijas.

Savo veikloje vadovaujamės trimis esminiais darbo principais – tikslumu, operatyvumu ir patikimumu, kurie vienija mūsų komandą ir padeda siekti aukščiausių rezultatų.

Nors daugelis yra girdėję terminus „kadastriniai matavimai“ ar „geodeziniai matavimai“, praktika rodo, kad susidūrę su matavimo darbais, dalis klientų pasimeta. Siekdami kuo didesnio informuotumo, pateikiame išsamią informaciją apie kadastrinius matavimus ir atsakome į dažniausius Jūsų klausimus – kada šie matavimai reikalingi, kiek laiko jie pareikalauja, kokius dokumentus privalo turėti žemės savininkas ir t. t.

Kas yra kadastriniai (geodeziniai) matavimai?

Kadastriniai žemės sklypo matavimai (geodeziniai matavimo darbai) – tai tikslių žemės sklypo duomenų nustatymas, koordinuojant žemės sklypo ribų posūkio taškus, žemės valdoje esančius statinius, konkrečius žemės naudmenų kontūrus ir inžinerinius tinklus.

Kada atliekami kadastriniai matavimai?

Be kadastrinių matavimų neišsiversite tuo atveju, jei norėsite žemės sklypą parduoti, jį padalinti, atidalinti ar sujungti kelis atskirus sklypus, taip pat – jei norėsite pakeisti tikslinę žemės paskirtį. Kadastriniai matavimo darbai bus reikalingi ir norint sklypą išnuomoti ar suteikti panaudos teisę kitos paskirties valstybinės žemės sklypams, kurių ribų posūkio taškų ir riboženklių koordinatės nenustatytos valstybinėje geodezinių koordinačių sistemoje. Apie kadastrinius matavimus kalbama ir tuomet, kai žemės sklypo savininkas nori patikslinti jam priklausančios valdos plotą, kuris yra įregistruotas Nekilnojamojo turto registre, jeigu ribų posūkio taškų ir riboženklių koordinatės nenustatytos valstybinėje geodezinių koordinačių sistemoje.

Kokių dokumentų reikės?

Kadastriniams matavimams reikalingi dokumentai:

  • Sklypo teisinės registracijos dokumentai (pirkimo-pardavimo sutartis, registro pažymėjimas).
  • Detalusis arba preliminarus žemės sklypo planas.
  • Jei žemės sklype yra statinių – teisinės jų registracijos dokumentai (registro pažymėjimai).
  • Žemės sklypo savininko asmens tapatybės kortelės arba paso kopija.
  • Kiti su matuojamu žemės sklypu susiję dokumentai (jei tokių yra).

Kiek laiko užtrunka kadastriniai matavimo darbai?

Nuolatinis skubėjimas ir šiuolaikinis gyvenimo būdas sąlygoja visuomenės norą numatytus darbus atlikti kaip įmanoma greičiau, t. y. siekiama kalbėti apie maksimaliai trumpą numatytų paslaugų įgyvendinimo terminą. Deja, negalima vienareikšmiškai atsakyti, kiek laiko užtrunka kadastriniai matavimai – konkrečiu atveju matavimo darbų trukmė yra skirtinga ir nulemta daugybės individualių faktorių. Vertindami klientų poreikius ir atsižvelgdami į jų pageidavimus, galime užtikrinti, kad mūsų komanda garantuos maksimalų operatyvumą ir tikslumą!

Kokia yra kadastrinių matavimų kaina?

Natūralu, kad vertindami vieną ar kitą paslaugą, itin didelį dėmesį skiriame kainai. Užmokestis už kadastrinius matavimus yra individualus konkrečiu atveju, t. y. skiriasi, priklausomai nuo atskirų realizacijos aspektų, pvz., matuojamo žemės sklypo ploto (didesnis sklypas reikalauja ilgiau trunkančių matavimo darbų), jo lokacijos vietos (kainų skirtumą lemia sklypo buvimo vieta, t. y. būtina įvertinti, ar matuojamas sklypas yra mieste, kaime ar sunkiau pasiekiamoje teritorijoje), numatyto matavimų darbų termino (skubos tvarka atliekami darbai kainuoja daugiau) ir pan.

Kad išvengtumėte nesklandumų ateityje ir būtumėte tikri atliekamų darbų kokybe, siūlome nesižavėti itin žemomis kadastrinių matavimų kainomis, kadangi paprastai jos siejamos su nekompetentingais rinkos dalyviais. Nors minėtasis sprendimas reikalauja daug laiko ir gana didelių investicijų, jis negali užtikrinti nei pageidaujamo rezultato, nei maksimalaus tikslumo.

Pasitikėkite mumis – mes siūlome optimaliausią kainos ir kokybės santykį!

geoforta
geoforta
geoforta