Pradėjote planuoti projektavimo darbus? O gal norite pakeisti tikslinę žemės sklypo paskirtį? Sėkmingai šių darbų realizacijai bus reikalingi topografiniai planai, topografinės nuotraukos. Apie topografiją kalbama ir norint įgyvendinti kaimo plėtros žemėtvarkos, žemės konsolidacijos ir panašaus pobūdžio darbus.

Tikslios topografinės nuotraukos atvaizduoja dabartinę žemės sklypo situaciją, žemės reljefą ir požemines komunikacijas. Topografiniai planai reikalingi, norint įgyvendinti bet kokius projektavimo darbus. Jų parengimui būtini žemės sklypo nuosavybės teisės dokumentai, geodezinis žemės sklypo planas ir žemės sklypo registraciją patvirtinantis dokumentas. Parengtas planas galioja vienerius metus.

Kodėl turėtumėte pasirinkti mus?

  • Esame sukaupę didesnę nei 10 metų patirtį ir galime Jums pasiūlyti ne tik aukščiausios kokybės paslaugas, bet ir geriausią kainų politiką.
  • Nuolatos investuojame į inovacijas, pažangias technologijas ir žmogiškųjų išteklių tobulėjimą, siekdami pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas ir užtikrinti darbų operatyvumą.
  • Bendradarbiaujame su kvalifikuotais architektais.
  • Ilgametė mūsų patirtis lėmė tai, kad šiandien esame užsitarnavę klientų pasitikėjimą ir rinkoje užimame aukštas pozicijas.

Savo veikloje vadovaujamės trimis esminiais darbo principais – tikslumu, operatyvumu ir patikimumu, kurie vienija mūsų komandą ir padeda siekti aukščiausių rezultatų. Galime užtikrinti, kad su profesionalia „Geoforta“ komanda topografijos darbai bus įgyvendinti greitai ir efektyviai!

Rengiame įvairių mastelių topografinius planus, suderintus su atitinkamomis institucijomis: savivaldybe, inžinerinius tinklus tiesiančiomis bei aptarnaujančiomis bendrovėmis. Vertindami Jūsų patogumą, parengtus planus galime pateikti skaitmeniniu ir (arba) analoginiu formatu.

Atsižvelgiant į projektuojamos teritorijos dydį, topografinio plano masteliai gali būti keturių tipų: 1:500, 1:1000, 1:2000, 1:5000.

Jei vertinate kokybę ir operatyvumą, ieškote geriausio kainos ir rezultatyvumo santykio – laukiame Jūsų susisiekiant su mumis!

geoforta
geoforta