Tikslus pastatų ašių nužymėjimas

Tinkamai atliekamas pastatų ašių nužymėjimas – sudėtingas procesas, reikalaujantis atitinkamos specialistų kompetencijos, profesinių žinių ir ilgametės patirties. Kad būtumėte tikri atliekamų darbų kokybe, turite bendradarbiauti su rinkoje vertinamais profesionalais.

Kodėl turėtumėte pasirinkti mus?

  • Esame sukaupę didesnę nei 10 metų patirtį ir galime Jums pasiūlyti ne tik aukščiausios kokybės paslaugas, bet ir geriausią kainų politiką.
  • Turime specialistų kvalifikaciją patvirtinančius matininkų pažymėjimus, o atskiri komandos nariai savo žinias ir kompetencijas gali pagrįsti aukštojo mokslo diplomais.
  • Nuolatos investuojame į inovacijas, siekdami pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas ir užtikrinti darbų operatyvumą.
  • Siekiame didžiausio klientų informuotumo, todėl negailime nei savo laiko, nei pastangų išsamioms konsultacijoms ir klientų supažindinimui su darbo procesu.
  • Ilgametė mūsų patirtis lėmė tai, kad šiandien esame užsitarnavę klientų pasitikėjimą ir rinkoje užimame aukštas pozicijas.

Savo veikloje vadovaujamės trimis esminiais darbo principais – tikslumu, operatyvumu ir patikimumu, kurie vienija mūsų komandą ir padeda siekti aukščiausių rezultatų. Galime užtikrinti, kad su „Geoforta“ komanda pastatų ašių nužymėjimas nebekels papildomų rūpesčių, o visi darbai bus atlikti greitai ir efektyviai!

Kas yra pastatų ašių nužymėjimas ir kokia šio proceso esmė?

Pastatų ašių nužymėjimas – tai tikslūs geodeziniai matavimai, atliekami pradedant pastato statybos procesus (nepriklausomai nuo statinio paskirties). Šių matavimų tikslas – įsitikinti, kad statomų pastatų padėtis atitinka parengtą projektą. Remiantis minėtuoju projektu ir atliekant statinio ašių nužymėjimą, statybų vietoje nužymima konkreti statinio vieta ir ašys. Nužymėjimo darbai atliekami mažesniu nei 1 cm tikslumu.

Kada būtini pastatų ašių nužymėjimo darbai?

Svarbiausias pastatų ašių nužymėjimo tikslas – įsitikinti, kad statybų metu nebūtų nutolta nuo projekto. Pastatų ašių nužymėjimas yra būtinas, norint statyti naujus pastatus, remiantis suprojektuoto statinio koordinatėmis.

Kokių dokumentų reikės?

Norint užsakyti pastatų ašių nužymėjimo paslaugą, reikia pateikti žemės sklypo planą ir statinių projektą (projektus) arba schemas.

Ilgametė „Geoforta“ patirtis, moderni darbo įranga, nuolatinės investicijos į žmogiškųjų išteklių tobulėjimą ir išskirtinis dėmesys inovacijoms leidžia pasiūlyti kokybiškas ir aukščiausius standartus atitinkančias paslaugas. Susisiekite su mumis ir patikėkite pastato ašių nužymėjimo darbus – garantuojame maksimalų tikslumą, greitą ir sklandų darbų atlikimą. Siekdami realizuoti išrankiausių klientų lūkesčius, siūlome optimaliausią kainos ir kokybės santykį, operatyvius matavimus ir aukščiausius rezultatus!

geoforta