Tikslūs ir operatyvūs pastatų kadastriniai matavimai

Pastatų kadastriniai matavimai reikalauja ilgametės specialistų patirties, atitinkamos kvalifikacijos ir profesinių žinių. Jei domitės pastato kadastriniais matavimo darbais, rinkitės šios srities profesionalus, kurie operatyviai, greitai ir efektyviai atliks matavimo darbus, sudarys planus ir parengs visus būtinus dokumentus.

Kodėl turėtumėte pasirinkti mus?

  • Esame sukaupę didesnę nei 10 metų patirtį ir galime Jums pasiūlyti ne tik aukščiausios kokybės paslaugas, bet ir geriausią kainų politiką.
  • Turime specialistų kvalifikaciją patvirtinančius matininkų pažymėjimus, o atskiri komandos nariai savo žinias ir kompetencijas gali pagrįsti aukštojo mokslo diplomais.
  • Nuolatos investuojame į inovacijas, siekdami pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas ir užtikrinti darbų operatyvumą.
  • Bendradarbiaujame su kvalifikuotais architektais.
  • Ilgametė mūsų patirtis lėmė tai, kad šiandien esame užsitarnavę klientų pasitikėjimą ir rinkoje užimame aukštas pozicijas.

Savo veikloje vadovaujamės trimis esminiais darbo principais – tikslumu, operatyvumu ir patikimumu, kurie vienija mūsų komandą ir padeda siekti aukščiausių rezultatų. Galime užtikrinti, kad su „Geoforta“ pastatų kadastriniai matavimai bus atlikti greitai ir efektyviai!

Ką vadiname pastatų kadastriniais matavimais?

Pastatų kadastriniai matavimai – tai procesas, kurio metu apibrėžiami tikslūs statinio geometriniai duomenys. Ši paslauga siejama ir su atitinkamų planų bei kitų reikalingų dokumentų parengimu. Pastatų kadastriniai matavimai būtini, norint įregistruoti pastatą (arba šio statinio dalį) kadastro duomenų bazėje.

Teisinis pastatų kadastrinių matavimų reglamentavimas

Pastatų kadastrinius matavimus reglamentuoja Lietuvos Respublikos nekilnojamojo turto kadastro nuostatai, patvirtinti Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002 m. balandžio 15 d. nutarimu Nr. 534 (Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2005 m. birželio 23 d. nutarimo Nr. 695 redakcija) ir Nekilnojamojo turto objektų kadastrinių matavimų ir kadastro duomenų surinkimo bei tikslinimo taisyklės (Lietuvos Respublikos Žemės ūkio ministro 2002-12-30 įsakymas Nr. 522).

Kada reikalingi pastato kadastriniai matavimai?

  • Rekonstravus esamą pastatą.
  • Pastačius naują pastatą.
  • Atlikus kapitalinį remontą ar kitaip pertvarkius pastatą.
  • Pageidaujant pastato naudotojui ar savininkui.

Primename, kad pastato kadastriniai matavimai neatliekami laikiniems statiniams.

Kokių dokumentų reikės?

Jei norite užsakyti pastatų kadastrinių matavimų paslaugą, turite pateikti žemės sklypo registro pažymėjimą, šio sklypo planą ir galiojantį pastatų registro pažymėjimą. Jei statomas naujas pastatas, būtina pateikti statybos leidimą ir statinio projektą.

Jei vertinate operatyvumą ir ieškote optimaliausio kainos ir kokybės santykio, bendradarbiaukite su „Geoforta“ – mūsų komandos specialistai atsakys į visus Jūsų klausimus, atliks pastatų kadastrinius matavimus ir parengs su matavimo darbais susijusius dokumentus.

geoforta
geoforta