Specializuoti žemės sklypų planų, prilyginamų detaliajam planui, projektai

Tinkamai parengti žemės sklypų planų, prilyginamų detaliajam planui, projektai užtikrina teisinių procedūrų sklandumą ir vykdomų darbų kontrolę. Ieškote patikimo rangovo projekto rengimui? Rinkitės profesionalią ir ilgametę patirtį turinčią bendrovę. Kvalifikuota „Geoforta“ komanda – tai aukščiausi rezultatai, greiti darbų terminai ir optimaliausios paslaugų kainos!

Kodėl turėtumėte pasirinkti mus?

 • Esame sukaupę didesnę nei 10 metų patirtį ir galime Jums pasiūlyti ne tik aukščiausios kokybės paslaugas, bet ir geriausią kainų politiką.
 • Turime specialistų kvalifikaciją patvirtinančius matininkų pažymėjimus, o atskiri komandos nariai savo žinias ir kompetencijas gali pagrįsti aukštojo mokslo diplomais.
 • Nuolatos investuojame į inovacijas ir žmogiškuosius išteklius, siekdami pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas ir užtikrinti darbų operatyvumą.
 • Siekiame didžiausio klientų informuotumo, todėl negailime nei savo laiko, nei pastangų išsamioms konsultacijoms ir klientų supažindinimui su darbo procesu.
 • Bendradarbiaujame su kvalifikuotais architektais.
 • Ilgametė mūsų patirtis lėmė tai, kad šiandien esame užsitarnavę klientų pasitikėjimą ir rinkoje užimame aukštas pozicijas.

Savo veikloje vadovaujamės trimis esminiais darbo principais – tikslumu, operatyvumu ir patikimumu, kurie vienija mūsų komandą ir padeda siekti aukščiausių rezultatų. Galime užtikrinti, kad su „Geoforta“ žemės sklypų planų, prilyginamų detaliajam planui, projektai bus parengti greitai, tiksliai ir efektyviai!

Kada reikalingi žemės sklypų planų, prilyginamų detaliojo planavimo dokumentui, projektai?

Tikslūs žemės sklypų planų, prilyginamų detaliajam planui, projektai rengiami trimis atvejais:

 • tuomet, kai pertvarkomi sklypai, įregistruoti Nekilnojamojo turto registre:
 • norima padalinti kelis (du ar daugiau) žemės sklypus;
 • norima sujungti kelis žemės sklypus į vieną sklypą (sujungiami sklypai turi būti tos pačios pagrindinės žemės naudojimo paskirties);
 • norima atidalinti bendrosios nuosavybės teise turimų žemės sklypų dalis ir suformuoti naujus, atskirus žemės sklypus;
 • norima pakeisti gretimai esančių tos pačios pagrindinės žemės naudojimo paskirties žemės sklypų ribas (vykdomas perdalijimas), kai žemės sklypo dalis atidalijama nesuformavus atskiro žemės sklypo ir sujungiama su gretimu žemės sklypu;
 • suformuojami valstybinės žemės sklypai susisiekimo komunikacijoms, miestų miškams, aikštėms, skverams, parkams ir kitiems želdynams eksploatuoti, kultūros paveldo objektų ir vietovių užimami žemės sklypai;
 • tuomet, kai formuojami naudojami valstybinės žemės sklypai esamų statinių eksploatacijai;
 • tuomet, kai padidinami ne daugiau kaip 6 arais laisvoje valstybinėje žemėje esantys žemės sklypai, įregistruoti Nekilnojamojo turto registre, prijungiant laisvos valstybinės žemės plotus, įsiterpusius tarp privačių žemės sklypų ar (ir) išnuomotų valstybinės žemės sklypų, taip pat tarp privačių arba išnuomotų valstybinės žemės sklypų ir kelių (gatvių), arba laisvos valstybinės žemės plotus, kuriuos sudaro griovos ir šlaitai, prie kurių nėra galimybės įrengti privažiavimo kelio ir kurie negali būti suformuoti ir funkcionuoti kaip atskiri žemės sklypai (išskyrus sklypus, esančius sodininkų bendrijose).

Vertinate kokybę? Greitą darbą ir optimalias kainas? Profesionali „Geoforta“ komanda realizuos visus Jūsų lūkesčius, parengs tvarkingus ir teisinius reikalavimus atitinkančius žemės sklypų planų, prilyginamų detaliojo planavimo dokumentui, projektus. Ilgametę darbo patirtį turintys specialistai atsakys į visus Jūsų klausimus ir padės priimti racionaliausius sprendimus konkrečioje situacijoje.

geoforta